PÍSOMNÁ INFORMÁCIA PRE UŽÍVATEĽOV

 
SnorEX – vložka do nosa, pomôcka proti chrápaniu
Pozorne si prečítajte príbalový leták a návod na použitie!

Charakteristika:
SnorEX je pomôcka, ktorá po zavedení do nosnej dutiny roztiahne nozdry, tým umožní ľahšie a plynulé dýchanie cez nos, čím uľahčuje dýchanie a popritom potláča chrápanie.
Je vyrobená z bezfarebného materiálu, zdraviu neškodného, ktorý sa používa na výrobu zubnej techniky. Preto sa dá používať pohodlne a diskrétne. Je vhodná aj pre zvlášť citlivé nosné dierky.
Pomôcka SnorEX je určená na opakované použitie.

Pomôcka SnorEX :
• potláča chrápanie
• potláča chrápanie z dôvodu vychýlenej nosnej prepážky
• zmierňuje opuch nosa
• uľahčuje dýchanie
• používa sa v prípade prechladnutia a pri sennej nádche
• na rýchle prechádzky a pri mimoriadnej fyzickej námahe
• zaistí pokojný spánok

SnorEX pomáha pri udržiavaní ústnej hygieny, pri pretrvávajúcom pocite sucha v ústach, pri nepríjemnom rannom vykašliavaní, ktoré je spôsobené zlým dýchaním.
• úplne zapadá do nosných dierok
• po zavedení priľne pevne na stenu nosných dierok
 

NÁVOD NA POUŽITIE

 
Pomôcku SnorEX používajte podľa nižšie uvedených pokynov.
Pred každým použitím je potrebné pomôcku umyť v mydlovej vode a osušiť. Pred spaním umiestnime pomôcku SnorEX do vyčistených nosných dierok. SnorEX odporúčame vymeniť po mesiaci používania. V prípade mechanického poškodenia je potrebné vymeniť pomôcku proti chrápania za novú okamžite.
SnorEX môže počas prvých dní používania spôsobovať pocit cudzieho telesa v nose, po 7–10 dňoch používania, podľa výsledkov testovania, si väčšina používateľov zvykne na tento zvláštny pocit.

Upozornenie:
Pomôcka SnorEX je určená pre dospelých. Nepoužívajte poškodenú pomôcku. Nepoužívajte pomôcku v prípade krvácania, alebo poranenia nosa.
Držte mimo dosahu detí!

Balenie obsahuje:
− 2x vložku do nosa SnorEX v dvoch veľkostiach „M“ a „L“
− alebo vložku do nosa SnorEX1x vo veľkosti „M“ a 1x vo veľkosti „L“
− praktickú krabičku na hygienické uskladnenie pomôcky
− informačný leták s návodom na použitie

Výrobca:
NETPHARMA, s.r.o.

Vážený zákazník, želáme veľa radosti a pokojného spánku s vaším novým výrobkom!
SnorEX, používaný ako pomôcka proti chrápaniu bol vyrobený v súlade so správnymi postupmi podľa nariadenia Komisie (EÚ) č.2023/2006 o správnych výrobných postupoch materiálov a predmetov určených na styk s potravinami, čo potvrdzuje Vyhlásenie o zhode podľa nariadenia EP a Rady č.1935/2004.

SnorEX spĺňa požiadavky nasledujúcich legislatívnych predpisov:
- nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1935/2004 z 27.10.2004 o materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami a zrušení smerníc 80/590/EHS a 89/109EHS
- nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 z 14.1.2011 o plastových materiáloch a predmetoch určených na styk s potravinami a jeho dodatkov nariadenia komisie (EÚ) č.202/2014
- výnos Ministerstva pôdohospodárstva SR a Ministerstva zdravotníctva SR z 9.6.2003 č. 1799/2003-100, ktorým sa vydáva piata hlava Potravinového kódexu SR upravujúca materiály a predmety určené na styk s potravinami v znení neskorších predpisov.”
 

Prihlásenie

Stratili ste heslo?